“BUSINESS CAMP 2021 by GoCamp та Kyivstar”

Поки школярі відпочивають на осінніх канікулах, команда учнів нашої школи бере участь цікавому та найінноваційнішому онлайн таборі “BUSINESS CAMP 2021 by GoCamp та Kyivstar”.

Учасники навчаться створювати стартапи разом з менторами однієї з найуспішніших компаній України – Київстар! Учнів чекає багато креативних завдань, інтерактивних ігор та незабутніх знайомств з представниками успішних бізнес-проєктів! Представлятимуть нашу школу – найактивніші учні 9-10 класів : Лапицький Максим, Савка Юлія, Грендиш Вікторія, Добровна Христина, Гординська Христина, які разом із разом із соціальним педагогом Климко Я. М. активно навчаються на тренінгах. До вашої уваги їхня перша робота -неймовірна презентація, яка демонструє куточки нашого мальовничого містечка, та представляє нашу школу на рівні всіх шкіл України. Тож давайте побажаємо успіху нашим колегам і нехай саме їхній стартап буде найуспішнішим і найкреативнішим!!! Ми горді, що у нашій школі навчаються та працюють найкращі!