Учнівське самоврядування

Мета - зробити перебування в нашій школі максимально комфортним, цікавим та веселим для учнів, вчителів та гостей!

Шкільна ліга

Учнівське самоврядування в  школі існує у вигляді Шкільної Ліги.

Шкільна Ліга об’єднує найбільш свідому й активну частину учнівської молоді.

Членом ліги може стати кожен, хто  сумлінно ставитись до своїх обов’язків та визнає статут ліги. Члени ліги зобов’язані: дотримуватись статуту; виконувати рішення загальних зборів ліги; приймати участь у різноманітних акціях; виконувати розпорядження членів ліги та президента.

Шкільну Лігу очолює президент, якого обирають на шкільному референдумі на початку навчального року, а також обирають заступника президента Шкільної Ліги і поновлюють списки членів Шкільної Ліги.

Новообрані члени Шкільної Ліги працюють у таких секторах

Міністерство освіти:  (міністр і  члени міністерства); міністерство інформації;  міністерство культури і відпочинку; Міністерство спорту і охорони здоров’я; Міністерство милосердяМіністерство внутрішніх і зовнішніх зв’язків;  Міністерство дисципліни та порядку

Кожен сектор складає план роботи на новий навчальний рік і виконує його.

Сектор «Дисципліна і порядок» відповідає за дисципліну і порядок в школі, бере участь у рейдах «Урок»; перевіряє наявність в учнів шкільної форми, змінного взуття; проводить конкурси на краще озеленення класних приміщень. Сектором «Дисципліна і порядок» складено обов’язки чергових по класу, у яких зазначено, що у кожному класі чергують згідно з графіком,  складеним старостою класу; чергові приходять у клас за 30 хвилин до початку уроків і готують його до занять; стежать за тим, щоб учні під час перерв виходили з класу, провітрюють клас. Якість чергування учня оцінюється старостою та класним керівником.

«Організаційний» сектор відповідає за організацію та проведення свят, літературних вечорів, дискотек, диспутів, акцій.

«Художній» сектор організовує конкурси «Таланти твої школо», «Найрозумніший», на кращу авторську поезію, твір.

Сектор «Редколегія» відповідає за випуск газети«Шкільний Передзвін».