Наша гордість

Всеукраїнський фестиваль патріотичної творчості "Сурми звитяги"

Вітаємо ученицю 8-Г класу

Таню Тимків

з успішним виступом на Всеукраїнському фестивалі патріотичної творчості "Сурми звитяги". Дякуємо за активну позицію та чудовий виступ!

ІV міський фестиваль  "Калейдоскоп"

Вітаємо ученицю 2-Д класу  -

Віолетту Тихоньку,

яка достойно представила нашу школу на ІV міському фестивалі  "Калейдоскоп". Бажаємо їх ще багато перемог та творчого розвитку у стінах нашої школи!

Фотографія, що оживає

Вітаємо ученицю 8-Г класу

Олену Макарову

з успішною участю в проєкті Навчально-методичного центру освіти м.Львова "Фотографія, що оживає-3".

Дякуємо за активну участь у житті школи.

Юрій Ідзінський, Ярина Каторож, Андрій Мельник і Олег Крук – відзначені званням «Гордість міста Винники»

Відповідно до рішення урочистої сесії Винниківської міської ради з нагоди відзначення 28-річниці Незалежності України та 667-річчя Дня міста Винники, 23 серпня 2019 року

“Присвоїти звання «Гордість міста Винники» молодим жителям Винник за вагомі особисті досягнення, внесок у розвиток міста та піднесення його авторитету.

Олег Крук

1993 р. н.,

винниківчанин, випускник СЗШ № 29 та Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю: інженер-конструктор.

Вихованець Винниківського мотоклубу «Драйв». Тренери – Андріан Шемеги, Юрій Войціцький.

Бронзовий призер 7-го етапу Чемпіонату Європи з мотокросу в класі OPEN (Київ, 2019).

Ярина Каторож

1994 р. н,

українська письменниця й художниця, випускниця СЗШ № 29 і Львівської школи мистецтв за курсом образотворче мистецтво та курсом фортепіано.

У 2016 році випускниця Української академії друкарства за спеціальністю «Мистецтво».

Авторка романів: «Алхімія свободи». Роман-фентезі. 2015 року; «Стожар». Трилогія «Палімпсест». Книга 1. 2017 року; «Альянс». Трилогія «Палімпсест». Книга 2. 2018 року.

У 2015 році за роман «Алхімія свободи» отримала спеціальну відзнаку від Дари Корній і Тали Владмирової «Українське сучасне фентезі» у номінації «Романи» конкурсу «Коронація слова».

Андрій Мельник

2003 р. н.,

винниківчанин, випускник СЗШ № 29, єдиний учень у м. Винники та у м.Львові – здобувачу кришталевих 200 балів Зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році сертифікаційної роботи з біології.

Студент Лікувального факультету Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.