Шкільні заходи

02.06.2023

Футзал 2023

Наші учні переможці шкільної ліги з футзалу 2024! Гордимося вами, наші найспортивніші шестикласники, вправні Білі Акули!

01.06.2023

Турнір з волейболу

На закінчення ще одного навчального року наш учнівський парламент ( міністерство спорту) організував незабутні турніри з волейболу серед учнів 7-10 класів.

У змаганнях прийняло участь 6 команд по 6 учасників. Змагання відбувалися протягом 3 днів і завершились фінальним матчем 1 червня.

Спонсорами заходу стали найпопулярніші заклади нашого міста: Крафт та МОКО. Завдяки яким організатори змагань мали змогу нагородити всіх учасників пам'ятними медалями, а переможців справжнім перехідним кубком.

Переможцями змагань стала команда "Чорний пояс" капітан Гурячкова Анастасія

2 місце - команда "333 тракторна бригада" капітан Сєдін Руслан.

3 місце - команда "ГРИБ" капітан Лабецька Лілія.

4 місце - команда "Ракамакафо" капітан Нецько Святослав.

5 місце - команда "Vlone" капітан Гула Катерина.

6 місце - команда "Луї company" капітан Мгламян Тігран.

Щиро вітаємо всі команди та вдячні, що прийняли участь.

Гайда на літні канікули...,

20.05.2023

Фестиваль робототехніки “RoboTech-2023”

Учні нашої школи взяли участь у дитячому фестивалі робототехніки RoboTech. Наша команда «Техн їжаки»: Пода Остап та Загородній Роман ( керівник Висоцький Р.Р.), сконструювали авторський підйомний кран із безліччю технічних передач(зубчаста, ремінна, черв'ячна). Використали механізм підйомник ножиці для того, щоб башта крана була мобільною, а також модель керувалася за допомогою програми, яку учні створили самостійно у середовищі програмування WeDo 2.0.

Серед 31 команд, які були представлені на фестивалі, саме наші учні здобули перемогу та отримали приз- квадрокоптер . Гордимося!!!