Презентація стартапу (10.11.2021)

Командна робота завжди дає гарні результати. 10 листопада, учні нашої школи, що протягом трьох тижнів навчаються у онлайн таборі “BUSINESS CAMP 2021 by GoCamp та Kyivstar”, презентували свій стартап вчителям школи, використовуючи платформу zoom. Хочемо зазначити, що створена презентація стартапу показала різносторонню підготовку учнів під час роботи над проєктом. Спікером виступила учениця 10А класу – Вікторія Грендиш. Доповідачка цікаво презентувала ідею команди, розповіла про технологічні процеси створення продукту, основні маркетингові стратегії та прогнози доходів тощо. Завдяки влучним порадам та цікавим питанням педагогів команда учасників удосконалила свої вміння щодо представлення розробленої ідеї на позашкільному рівні. Бажаємо успіху нашим майбутнім підприємцям і очікуємо на їхню перемогу у боротьбі за призові місця.