Ми навчаємось для того, щоб удосконалювати себе. Конфуцій

Вчителі початкової школи постійно займаються самоосвітою.12 листопада 2021 року вчитель початкових класів Лема О.І. та заступник директора з навчально-виховної роботи Семчишин М.К. взяли участь у семінарі на тему” Створення інклюзивного середовища в закладах освіти”. На семінарі виступила доктор педагогічної наук, доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти Дрогобицького державного педагогічної університету імені Івана Франка Ірина Садова.

А також нещодавно вчителі початкової школи пройшли курси”Самовдосконалення особливості шляхом опанування стратегії та інструментарію розвитку критичного мислення”. Бо важко уявити серйозну реформу початкової освіти без розвитку цього напряму. Тому вчителі навчались:- застосовувати методи розвитку критичного мислення системно на кожному уроці, на основі глибокого осмислення сутності критичного мислення у цілому; – вміло використовувати необхідні інструментарії для здійснення формувального оцінювання. Одним із тренерів, які проводили ці курси, була вчитель початкових класів нашої школи Мазур Іванна Михайлівна.