Підвищення професійного рівня педагогічних працівників (жовтень 2021р.)

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 17.05.2021 № 476 “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної освіти “Нова українська школа” у 2021 році” ЛОІППО у жовтні 2021 року розпочав перший етап підготовки вчителів-предметників, які будуть працювати у 5-их класах у 2022-2023 н.р. У проходженні навчання брала активну участь команда школи у складі : Верхівська О.М., Мисько Н.І., Гребеняк С.М., Мартиняк О.С., Гриб М.М., Колич М.Є., Городюк Н.Л. Вчителі отримували необхідну інформацію, брали участь у обговоренні тенденцій щодо впровадження та реалізації нового Державного стандарту базової середньої освіти.