Засідання шкільного методичного об’єднання вчителів англійської та польської мов (26.10.2021 р.)

26 жовтня відбулося Засідання шкільного методичного об’єднання вчителів англійської та польської мов. Трембач Лариса Іванівна ознайомила колег з методичними рекомендаціями щодо професійного розвитку та самоосвітньої роботи вчителів іноземної мови. Кошулінська О.В. виступила з питанням про загальноєвропейські рекомендації щодо вивчення іноземних мов та ознайомила зі шкалою оцінювання рівнів володіння іноземною мовою. Ситарчук А.Ф. уточнив критерії оцінювання навчальних досягнень учнів з англійської мови у системі загальної освіти 5-11 класи, Кусьо Ю.Р. у початковій школі. Вчителі, що атестуються, обмінялися досвідом.