Результати опитування щодо якості харчування 2023 р.

Протягом лютого-березня 2023року було проведено анонімне опитування батьків та учнів школи шляхом заповнення google-форми. В опитуванні взя-ли участь батьки учнів 1-11 класів, а також учні 5-11 класів.

Результати опитування наступні.

Організацією харчування у школі задоволені 13,6% батьків, здебільшого за-доволені -39,6%, здебільшого ні- 14,3%, важко відповісти було-29,2% бать-кам.

На запитання «Чи харчується Ваша дитина у їдальні?» так, постійно відпо-віли- 45,1% батьків, інколи-25%, ні- 29,9%.

47,6% респондентів вважають, що організація харчування дітей у закладі сприяє формуванню в них культури харчування.

Улюбленими стравами наших учнів є борщ, суп овочевий, суп картопля-ний з горохом, макарони відварні з сиром, фрикадельки з риби, каша молоч-на. Серед напитків найбільшою популярністю користуються какао з моло-ком, чай з мелісою, компот з яблук, чай каркаде.

Буфетну продукцію купують 55,2% школярів, перевагу гарячим обідам на-дають 27,6% учнів.

Вчителі під час навчальних занять  та під час годин спілкування обговорю-ють з учнями важливість здорового харчування. Про це ствердно відповіли 48,3 % учнів .

На запитання «Як на Вашу думку можна покращити роботу шкільної ідаль-ні?» ми отримали такі пропозиції:

• Організувати харчування дітей, які навчаються в другу зміну.
  • Хочеться, щоб був більший і різноманітніший вибір.
  • Створити міні меню(щоб учні могли вибрати те, що їм подобається). Наприклад, два варіанти першого і два варіанти другого.
  • Хочеться більшого різноманіття.
  • Все влаштовує.
  • Я б хотіла, щоб в їдальні можна було купити салат «Цезар».
  • Треба, щоб було смачно.
  • Періодично опитувати дітей, що їм до вподоби їсти та ін.