Міський семінар для вчителів математики (23.02.2017)

23 лютого 2017 року у приміщенні СЗШ №29 відбувся міський семінар вчителів математики на тему : “Нестандартний урок як форма організації навчання”.Організатори семінару: Кисіль С.М., методист НМЦО м.Львова, Босак Н.В., методист НМЦО м.Львова, Кравець І.Ф., керівник РМО вчителів математики Личаківського району. Перед учасниками семінару виступила директор школи Верхівська О.М., яка привітала учасників та презентувала нашу школу.Керівник ШМО вчителів математики СЗШ № 29 Крамар М.І. представила учасників семінару. З доповідями виступили Н.В.Босак, методист НМЦО м.Львова “Нестандартний урок як форма організації навчання”, вчителі математики СЗШ №29 Пастушенко Н.В. “Як зробити урок математики цікавим в 5-6 класах”, Дуфенюк Ю.В. “Ігрові форми та методи роботи на уроках математики у 7-8 класах”, Шпаковська Н.Й. “Елементи інноваційних технологій на уроках математики у 9-10 класах, Мартин Р.Н. “Методичні рекомендації моделювання нестандартних уроків у 11 класах, Панченко С., вчитель ССЗШ № 37 “Нетрадиційні елементи уроку при розв’язуванні нестандартних задач”, Білоус З.П., психолог СЗШ №29 “Різноманітні форми організації навчання на уроках математики”.Підведено підсумки семінару методистом НМЦО м.Львова Кисіль С.М.

collage1 collage