Цікаві та пізнавальні уроки у початковій школі 2022 р.

На уроці дизайн і технології маленькі школярики 1-А класу (вчитель Зіник Н.І.) виготовили оберіг- український рушник, щоб оберігав нашу Батьківщину, нашу мову, наших захисників.

На уроці у 3-А класі ( вчитель Ключковська О.В.) було весело, цікаво та пізнавально!!!Діти розгадували загадки, ребуси, добирали асоціації, дізнавалися цікаві факти про українську мову, створювали міні- лепбуки💙💛

Учні 2-А класу ( вчитель Даців Л.-М.М.) подорожували Країною рідної мови, виконували цікаві завдання.

Учні 3-В класу( вчитель Білик Х.Є.) на уроці української мови досліджували фразеологізми, створювали асоціації, доповнювали і пояснювали прислів’я, дізнавалися цікаві факти про українську мову.

Учні 4-Д класу ( вчитель Гупало В.Ю.) взяли участь у вікторині до Дня української мови і писемності💙💛

РОЗМОВЛЯЙ УКРАЇНСЬКОЮ🇺🇦

Учні 2 -Г класу( вчитель Карбовська К.В.) працюючи у групах виконували завдання та вчилися презентувати свої роботи перед однокласниками,
говорили про рідну, квітучу, солов’їну мову.

Учні 3-Д класу( вчитель Баран О.Г.)пригадали вислови відомих українських письменників про мову. Також дізналися, яка співуча, мелодійна, солов’їна наша рідна мова.
Розгадували загадки, ребуси, кросворди про мову.
Школярі створили власну патріотичну книжечку💙💛
Було цікаво і пізнавально!

Поринули у світ рідної мови й учні 2-Д класу ( вчитель Савула М.Я.)

Учні 1-Г класу ( вчитель Щербакова Х.Б.) створили
вінок із квітів для рідної мови,що увібрав у себе усі кольори веселки. У ньому переплелися і велична історія нації, і волелюбне прагнення до щасливого майбуття, і лірична духовність, і патріотична незламність.

Під час мовної гри- змагання “У світі цікавих фактів” учні 4-А класу дізналися багато цікавих фактів про мову, утворювали нові слова із букв слова «соловей»,
«розшифровували» фразеологізми, поєднували прислів’я, складали вірші за кінцевими словами. Написали звернення до Мови, де бажали їй зміцніти в усіх куточках нашої Батьківщини та пообіцяли говорити, думати, мріяти тільки українською.

Завершився предметний тиждень, а любов до рідної мови залишиться на все життя. Адже кожен народ відбудеться лише тоді, коли усвідомить себе у рідному слові. Чудовий настрій, любов до рідного краю, гордість за свою мову і народ відчули учні в цей день і понесли їх в свої сім’ї, домівки.