Будь захищеним у мережі!

Кібербезпека – один із ключових аспектів життя в інформаційну добу. Наші смартфони, соцмережі та інші онлайн-відбитки особи містять про користувачів інформації більше, ніж вони знають про себе. І так як сучасна молодь є найбільш активним користувачем у кіберпросторі, тож і стає найбільш вразливою аудиторією для хакерів.     З метою запобігання та попередження таких явищ до учнів 8-А і 9-А класів завітали старші інспектори ВЗГ УПП у Л/о ДПП Василь Демчина та Марія Гримак та показали школярам інформативні відео, присвячені запобіганню шахрайству та кібербулінгу в інтернеті. Правоохоронці розповіли учням про найпопулярніші схеми шахраїв, які користуючись довірою користувачів Інтернету, заволодівають їхніми коштами або приватними даними:«У кожній соціальній мережі, якою ви користуєтеся «працює» чимало шахраїв і ви маєте знати головні правила користування Інтернетом, аби убезпечити себе від неприємностей. Надійні паролі та перевірка інформації – ваші найкращі друзі. “