Вітаємо усіх з початком нового навчального року.

Сьогодні, 31 серпня, наша школа ласкаво відчинила свої двері для 126 маленьких першокласників! На урочистості також сказали слово наші найстарші, найкращі одинадцятикласники, які заявили, що молодь змінює світ. Срібні голосочки Вікторії Басюк та Анни Романюк прикрасили наш захід. Свято не обійшлося без тривоги, але в укритті ми не дали сумувати нікому. З дитячих уст лунали сучасні патріотичні пісні , які батьки теж співали . Було незабутньо та щиро. З такими патріотами ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА . Знаково було те, що перший дзвоник залунав із рук батька , завдяки якому ми мали можливість відсвяткувати цей день. Пан Володимир Яхторович разом із учнями Мисько Яною, Щербаковою Аліною, Іщенко Анною та Грибом Святославом запросили учнів 1 та 11 класів на перший урок. Щиро дякуємо п. Володимиру за мирне небо та участь у святковій ранковій зустрічі. Народна мудрість каже, що без Бога – ні до порога, тож дітки отримали благословення на навчальний рік від отця Петра та о.Андрія. Сподіваємося на плідний навчальний рік. Вітаємо усіх з початком нового навчального року. Нехай він буде мирним та багатим на знання!