День безпечного Інтернету 2023

7 лютого – День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Цьогоріч він відбувається під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Щороку до відзначення Дня безпечного Інтернету в Україні приєднується все більше організацій. Він надає унікальну можливість для проведення заходів з онлайн безпеки у закладах освіти, бібліотеках, громадських організаціях, органах влади, бізнесових організаціях.Заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн у нашій школі проводиться чимало заходів. Зокрема у 3-А класі відбувся цікавий урок інформатики. Де учні, розділившись на окремі команди, умовно подорожували просторами інтернету, оминаючи всі небезпечні пастки та обираючи правильні рішення виходу із складних ситуацій. Урок провели вчителі інформатики Скоробогатих О. Б. та Висоцький Р. Р.