Міжнародний день волонтера

5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера. На сьогоднішній день бути волонтером це дуже велике покликання, але водночас і досить непросте випробування.В теперішніх умовах, для України волонтери стали найбільш рушійною силою і рятувальниками у надскладних обставинах. Тому саме цього дня ми запросили до школи пані Яну Проців, яка є справжнім волонтером для наших воїнів на Сході. Вона поділилася з учнями 10-Б класу своїм досвідом, переживаннями, розповіла реальні історії з життя волонтерів, про їх непросту щоденну працю. Учні вкотре зрозуміли, що для того щоб бути волонтером не обов’язково мати якісь особливі навички чи багато вільного часу. Волонтером може бути кожен, від найменших до дуже дорослих. Хтось може плести маскувальні сітки, хтось створювати окопні свічки, хтось готувати їжу, а хтось рятувати чиєсь життя, не вимагаючи нічого взамін.