Тиждень здоров’я

У початковій школі розпочався ВІТАМІННИЙ БУМ 💥 Ми активно дбаємо про власне здоровʼя і заохочуємо до цього усіх друзів ! А чи знали ви що ?

🍎Яблуко – це справжнісінький природній плід здоров’я. Учені дослідили, що регулярне вживання яблук може вберегти від проблем зі здоров’ям та допоможе омолодити організм. Учні попри те, що правильно перекусили, ще й активно погуляли ( навіть дощ 🌧️ не став нам на заваді)Всім давно відома істина, що свіже повітря та правильне харчування – запорука міцного здоровʼя! На прогулянці вітамінками пригостили і наших пернатих друзів! А ще в нас багато цікавинок попереду! Але поки т-с-с-с ! 🤫Сьогодні про вітамінні перерви та прогулянки Поки шукайте своїх діток на фото!