Тиждень безпеки дорожнього руху

🚦Коли починається новий навчальний рік у школах, на дорогах суттєво збільшується кількість пішоходів, а особливо маленьких школярів, яких ведуть за руку мама чи тато. І тому перший тиждень навчання приурочений темі: “Безпека руху на дорозі”.

🔴Саме тому сьогодні до школи завітали поліцейські офіцери громади міста Винники і розповіли учням 1А, 1Б, 2Б, 2Г, 5В та 5Г класів про основні правила поведінки на дорозі.

🟡Всі учні активно відповідали на запитання поліцейських, повторили, що означають кольори світлофора, вивчили нові знаки дорожнього руху та мали змогу покермувати за рулем справжнього поліцейського авто🚔.

🟢Завдяки таким превентивним заходам за участі правоохоронних органів ми зменшуємо кількість небезпечних ситуацій на дорозі і спонукаємо школярів дотримуватись правил дорожнього руху по дорозі до школи чи після уроків.