Пташка Щастя

Пташка Щастя

         Жила-була на світі Пташка Щастя. Вона літала з країни в країну і приносила людям радість, мир і любов. Їй дуже подобалась країна, де було Чорне море, гори Карпати, річки і озера, степи і луги, квітучі вишневі сади. А ще в цій країні жили щирі, добрі, привітні і щасливі люди, які розмовляли дуже красивою і мелодійною українською мовою.

Але одного разу, коли Пташка Щастя пролітала над цією країною, вона її не впізнала.

Були лише обгорілі сади, чорні поля і сумні люди ходили по скропленій кров’ю землі. Було холодно і непривітно.

– Що трапилось з вами? – запитала Пташка у людей. Але люди боялись з нею розмовляти, а лише показували на небо. І раптом Пташка побачила у небі велику чорну орлину зграю, яка летіла над землею і нищила все довкола. Здивувало те, що у орлів була не одна голова, а дві.

Пташка Щастя змахнула крилами  і піднеслась високо в небо, вступивши в нерівний бій з ними. Яскраве світло її пір’їнок осліпило чорних орлів, і вони впали на землю, перетворившись у груди вугілля.

Пташка теж виснажена спустилася на землю.

– Не вмирай, Пташко! – просили люди. Вони зігріли її своїм теплом і Пташка Щастя ожила, здійнялась в небо, змахнула своїми чарівними крилами і на українській землі знову запанував мир. А вона полетіла у інші краї, бо є ще багато земель, які нищать двоголові орли. Їх також потрібно рятувати!

                                           Кияк Захар, учень 5-А класу

Leave a comment

Your email address will not be published.