День цивільного захисту 2023
Найбільшою цінністю на Землі є життя людини. А в умовах сьогодення питання безпеки набуло особливого значення. Тому в день ЦЗ ми провели низку інтерактивних заходів, з метою інформувати учнів про види надзвичайних ситуацій та поведінку у разі їх виникнення. Вчителі та учні у гарному тандемі розповідали про хімічну зброю, стихійні лиха, мінну безпеку, радіоактивність тощо.
![](http://school29vynnyky.lviv.ua/wordpress/wp-content/uploads/2023/05/343756995_879669969797344_5814466613172047028_n.jpg)
На практичних заняттях діти навчилися шити ватно-марлеві пов’язки, допомагати при травмах та кровотечах і правильно підбирати та використовувати засоби індивідуального захисту.А ,,спритні рятувальники,,, учні 7-х класів із захопленням змагалися в комбінованих естафетах.
![](http://school29vynnyky.lviv.ua/wordpress/wp-content/uploads/2023/05/343592086_1590786741417679_7507781378359659005_n.jpg)
До нас також завітали представники Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, які щодня стикаються з небезпекою і рятують життя людей в надскладних умовах.А на завершення такого насиченого подіями і знаннями дня рятувальники 61 ДПРЧ м. Винники провели на шкільному подвір’ї інформаційно-практичне заняття та ,,потішили,, учнів струменями холодної води
![](http://school29vynnyky.lviv.ua/wordpress/wp-content/uploads/2023/05/343773670_1207869229916853_6051218338570302128_n-768x1024.jpg)
![](http://school29vynnyky.lviv.ua/wordpress/wp-content/uploads/2023/05/343756028_794343908507629_8444640752673692100_n-1024x768.jpg)
![](http://school29vynnyky.lviv.ua/wordpress/wp-content/uploads/2023/05/343738297_1390876738329533_1956758385318078404_n-1024x687.jpg)
Leave a comment