Прощання зі святом Великодня
Учні 5-9 класів взяли участь у цікавому заході” Великодні традиції в Україні та Польщі”Учениця 7-Д класу Романюк Анна виконала відому польську пісню”Кukułeczka”, а учениця 5-Д класу Якимів Христина та учениця 9-Д класу Попадюк Катерина розповіли про Великодні традиції освячення паски в Польщі.
Під час свята учні змагалися за почесні нагороди на кращого знавця польської мови.
А на закінчення дійства хлопці 5-х класів “ознайомили” усіх присутніх з традицією обливання водою”Śmigus- Dyngus”.
Leave a comment