Роковини аварії на ЧАЕС
Сьогодні, 26 квітня, в Україні відзначають 37-му річницю аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала однією з найстрашніших катастроф за всю історію ядерної енергетики.
![](http://school29vynnyky.lviv.ua/wordpress/wp-content/uploads/2023/04/343600658_255950976826854_8612278053300384855_n-1024x768.jpg)
Пам’ятаючи про темні сторінки історії, у нашому закладі проведено ряд заходів. Представники Міністерства екології зробили короткий екскурс в історію трагічної події для учнів 2-В, 3-Б, 3-Д, 4-В та 4-Г класів. Діти переглянули тематичний мультфільм про ведмедика, який залишився жити у м. Чобнобиль в порожньому будинку, адже люди покинули місто ще 37 років тому.
![](http://school29vynnyky.lviv.ua/wordpress/wp-content/uploads/2023/04/343626615_617241083598953_5247802006217853763_n-1024x1024.jpg)
Чорнобиль: історія катастрофи – саме під таким гаслом міністерство освіти та патріотичного виховання провело інформаційну хвилинку для учнів 5-тих класів
![](http://school29vynnyky.lviv.ua/wordpress/wp-content/uploads/2023/04/343514334_902373694195683_8659228305395825168_n-1024x768.jpg)
А учень 4-А класу Пода Остап створив власний макет Чорнобильської АЕС і поділився з учнями деякими деталями про причини катастрофи та наслідки, які це спричинило.
Низький уклін усім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам’ять про Ваш подвиг не згасне з роками і збережеться в серцях народу.
Leave a comment