Інноваційний табір #Juniour_achievement_Ukraine
Протягом двох днів учні нашої школи приймали участь у дуже цікавому таборі, який мав на меті згенерувати круті інновації для Нової пошти. 1 день (10.04) прослухали пізнавальну лекцію “Як Juniour achievement може змінити наше життя”. Спікер – Андрій Турак, директор з розвитку JA. Наступний спікер – Ярослав Жидик, тренер з методології використання бізнес-кейсів, розповів школярам про основні цілі вирішення проблеми, стратегію розвитку ідеї та показав шляхи правильної реалізації проблеми.2 день (11.04) – учні активно обговорювали проблеми Нової пошти та пропонували ідеї щодо їх вирішення. Наприкінці дня учні створили свій унікальний бізнес-кейс.Два дні пройшли досить плідно та насичено. Учні не тільки активно генерували ідеї, але й вчилися виступати на публіку та відповідати на незручні питання. Велика подяка Junior Achievement Ukraine та Вірі Друговій за нові можливості та інновації для нашої молоді!
![](http://school29vynnyky.lviv.ua/wordpress/wp-content/uploads/2023/04/340758227_187999766904138_4414193300717169669_n-1024x473.jpg)
![](http://school29vynnyky.lviv.ua/wordpress/wp-content/uploads/2023/04/340779284_931220001333906_5248350323339540790_n-1024x768.jpg)
Leave a comment