#School_promotion_festival
Протягом двох днів учні нашої школи приймали участь у цікавому навчанні. 1 день (27.03) вчилися створювати рекламу. Спікерка – Анна Чуба, керівниця проектів Центр підтримки підприємництва розповідала школярам про основні інструменти маркетингу, цільову аудиторію, стратегію розвитку якісного контенту.2 день (03.04) – дізнавалися основні деталі щодо створення рекламних роликів. Спікери – фахівці ЦТДЮГ – Центр творчості дітей та юнацтва Галичини детально розповіли про структуру побудови рекламного ролика та жанри у яких його можна подавати. Наше завдання – створити щось дуже цікаве і круте про нашу школу!!!
![](http://school29vynnyky.lviv.ua/wordpress/wp-content/uploads/2023/04/339577458_523670403306161_2148631177904966637_n.jpg)
![](http://school29vynnyky.lviv.ua/wordpress/wp-content/uploads/2023/04/338905498_1454954291914498_8114706528896072480_n-768x1024.jpg)
![](http://school29vynnyky.lviv.ua/wordpress/wp-content/uploads/2023/04/338942396_231985956014638_2812289014723756252_n-1024x768.jpg)
Leave a comment