Безкоштовні заняття з плавання для учнів 2- 4 класів
Покращуй своє вміння плавати вже зараз!Незабаром учні , та класів під час канікул матимуть змогу плавати у тих закладах освіти, де облаштовані басейни. Цією унікальною можливістю точно варто скористатись, адже вона допоможе не лише розвинути у дітей корисні навички поводження на воді, але й допоможе зберегти здоровий дух у здоровому тілі.Для нас важливо, щоб учні були в безпеці та почувалися впевнено будь-де. Аби діти стали учасниками програми плавання варто лише зареєструватись. Цей крок відкриє можливість користування басейнами у канікулярний час.Реєстраційне покликання: https://forms.gle/SjuiXQMi72gk21ma8
Leave a comment