Save the Children
Стартувала реалізація амбітного і важливого для розвитку нашого закладу проєкту ,, Безпечні школи ʼʼза підтримки Save the Children in Ukraine. Перший крок -створення комітету безпеки школи. Комітет у супроводі фасилітаторів розпочав шлях від оцінки закладу, картування та власного плану дій з покращення безпеки у школі.Учні + батьки + вчителі + Save the children = безпечна школа.Продовжуємо працювати й планувати разом. Далі буде…
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/432941197_941025000983290_6828008547235816557_n-768x1024.jpg)
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/432945171_941025024316621_7526803914864140340_n-1024x768.jpg)
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/430695534_941025030983287_8631888049020084371_n-1024x768.jpg)
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/432974642_941025044316619_3419838072652348547_n-1024x768.jpg)
Leave a comment