STEM навчання на уроках фізики

Експерименти та досліди у фізиці – це ключовий елемент навчання, що сприяє глибокому засвоєнню матеріалу та формуванню експериментальних умінь учнів. Фізика, як наука, прагне зрозуміти та пояснювати природу через спостереження та вимірювання.Команда учнів 9-х класів у складі Балясевича Олега, Возьної Марії та Гуменюк Дарини брала участь у Всеукраїнському проєкті “STEM/STEAM навчання на уроках фізики”. Успішно подолавши два етапи конкурсу у січні та лютому, нашу школу запросили на третій очний етап, який відбувся на фізичному факультеті Львівського національного університету імені І. Франка.За підсумками конкурсу наша команда здобула призове місце, а дітей нагородили дипломом третього ступеня та подарунком. Цей успіх свідчить не лише про високий рівень знань та вмінь учнів, але й про їхній інтерес до вивчення природничих наук та активну участь у наукових заходах. Такі події стають важливою ланкою у розвитку наукового підходу до навчання та сприяють формуванню нового покоління вчених та дослідників.