Вивчення правил дорожнього руху

Вчити правила дорожнього руху завжди цікавіше, коли про них розповідають люди у формі👮. 🚦Адже саме вони щодня стикаються з правопорушниками на дорогах міста і щоразу нагадують їм ці правила. І такі люди – Поліцейські офіцери громад Львівської області (Оксана Іванюх Бобко, Олег Строцький, Анна Мороз, Ігор Канюк) сьогодні провели надзвичайно цікаву та інтерактивну зустріч для учнів 2В, 2Г, 3А, 3Г та 4А класів.🚦Тепер наші наймолодші учні краще засвоїли як правильно переходити дорогу на пішохідному переході, які дорожні знаки дозволяють рух, а які забороняють і звичайно розуміють, що і машини, і велосипеди, і пішоходи є взаємопов’язаними учасниками дорожнього руху. 🚦Дякуємо правоохоронцям за їхню турботу і допомогу у вихованні наших школярів!