Вивчення правил дорожнього руху
Вчити правила дорожнього руху завжди цікавіше, коли про них розповідають люди у формі.
Адже саме вони щодня стикаються з правопорушниками на дорогах міста і щоразу нагадують їм ці правила. І такі люди – Поліцейські офіцери громад Львівської області (Оксана Іванюх Бобко, Олег Строцький, Анна Мороз, Ігор Канюк) сьогодні провели надзвичайно цікаву та інтерактивну зустріч для учнів 2В, 2Г, 3А, 3Г та 4А класів.
Тепер наші наймолодші учні краще засвоїли як правильно переходити дорогу на пішохідному переході, які дорожні знаки дозволяють рух, а які забороняють і звичайно розуміють, що і машини, і велосипеди, і пішоходи є взаємопов’язаними учасниками дорожнього руху.
Дякуємо правоохоронцям за їхню турботу і допомогу у вихованні наших школярів!
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/439421455_964515588634231_1837164376325362895_n.jpg)
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/439461410_964515781967545_3455179183974861637_n.jpg)
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/439021384_964516298634160_8051898832673001728_n-1024x768.jpg)
Leave a comment