День цивільного захисту 2024
У День Цивільного захисту – 25 квітня, учні 4-Б класу (кл.керівник Ясниська С.О.) відвідали 61 ДПРЧ м. Винники Працівники ДСНС розповіли дітям чому професія пожежника є актуальною та дуже важливою. Також пояснили дітям, що потрібно робити для того, щоб запобігти загорянню будь-яких речей. Під час екскурсії рятувальники повідомили як оперативно реагують на сигнали тривоги та як від їх швидкості та дій залежить життя людини
Діти приміряли каски, а також побували всередині машини, де побачили багато цікавого та пізнавального для них
Такі екскурсії дають можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчати дітей безпеці життєдіяльності
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/438082439_964945351924588_5670809219607844971_n.jpg)
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/438880710_964945388591251_861679137662553741_n.jpg)
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/438087747_964945405257916_7953298662971128944_n.jpg)
Leave a comment