Пізнавальні зустрічі
Що таке булінг? Яким він буває? Як йому протидіяти і як з ним боротися?
На такі питання сьогодні пробували відповідати учні 5-В і 6-Б класу на інтерактивній лекції з представниками служби у справах дітей (Драпатий Н. та Гончар В.) із залученням поліцейських офіцерів громади (Іванюх О. та Мороз А.).
Учні навчилися працювати у команді, зрозуміли, що тільки спільними зусиллями і дружньою підтримкою можна назавжди викорінити поняття булінгу з класного середовища.
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/438205147_958689222550201_7102038608445382791_n.jpg)
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/435717935_958689162550207_6486094499265404901_n.jpg)
Leave a comment