День героїв 2024

🇺🇦Герої живуть серед нас. Вони ходять тими ж вулицями, вони так само посміхаються, будують свої сім’ї, виховують дітей і заслуговують на нашу повагу до них.🇺🇦Сьогодні, 23 травня в день героїв ми згадуємо тих, яких змінила війна. І разом з учнями старших класів, за пропозицією Управління освіти Львова та Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова ми переглядали документальний фільм «Сміливі». Це стрічка про чотирьох чоловіків, які отримали поранення під час російсько-української війни і проходять етап реабілітації. 🌾Чотири історії, які можуть слугувати прикладом та мотивацією для сучасних підлітків у різних аспектах: громадянської позиції, віри у власні сили, відповідальності, незламності тощо.🌾Серед учнів були такі діти, які чекають своїх татів, братів, родичів з війни. Які на власному досвіді знають, якою важливою є підтримка інших, добре слове, неосудливий погляд.Герої покладають своє життя за нашу з вами свободу і наш обов’язок гордитися ними та завжди пам’ятати.