День соняшника
1 травня – Міжнародний день Соняшника.Соняшник – символ сонця, тепла та оптимізму Його золоті пелюстки завжди повернуті до сонця, ніби нагадуючи нам про те, що навіть у найскладніші часи важливо не втрачати віру та надію!Соняшник – народний символ України, його вишивають на рушниках, сорочках, малюють в українському побуті. А учні 3-А класу спробували виготовити свої малнькі соняшники на майстер-класі, організованому учнівським парламентом нашої школи. У цей день хочемо побажати всім сонячного настрою, натхнення та добра! Нехай у вашому житті буде стільки ж світла та радості, скільки дарує нам соняшник!
Leave a comment