“Корок життя”
Збирали цілою школою, збирали маленькими мішечками і величезними пакетами, збирали і наймолодші і найстарші учні. І спільними зусиллями назбирали багато пластикових корків від пляшок та долучилися до Кампанії ,,Корок життя,, організованої БФ ,,Сестри Даліли,,.
Тепер наші корки потраплять на підприємство із переробки вторинної сировини, а далі кошти, вилучені від здачі корків будуть використані в благодійних цілях.
Дуже гарно робити добрі справи, особливо такою великою шкільною командою.
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/444760145_988461922906264_6071299856413550972_n.jpg)
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/445767090_988462479572875_6372121922020333197_n.jpg)
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/445191540_988461772906279_812719312926214394_n-1.jpg)
Leave a comment