Наші переможці!
Сьогодні відбувся перший міжнародний конкурс есе та малюнків “Творці і митці заради миру”, організатором є Фонд імені Альфреда Германа Фріда з Австрії, представником був Ноберт Пюрінгер. Учасники та учасниці презентували своє розуміння миру в двох номінаціях: есе та малюнок з мотиваційним написом.Дуже приємною несподіванкою стало те, що учениці 10 -х класів нашої школи Олена Мариняк (10-А, учитель – Чорна Н. І.) та Яна Мичковська (10 – В, учитель – Хутка О. П.) посіли
другі призові місця у двох різних номінаціях. А надзвичайним призом конкурсу стала поїздка на тиждень до Відня
.
Гордимося нашими талановитими дівчатами і бажаємо їм приємних та незабутніх вражень від поїздки.
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/436313233_980235767062213_154812699874809920_n.jpg)
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/440944385_980235660395557_2533161867448708419_n.jpg)
![](https://school29vynnyky.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/442406908_980235917062198_6863638414014689673_n-1024x773.jpg)
Leave a comment